Album dla gości

ALBUM DLA GOŚCI XIII BALU DOBROCZYNNEGO

Album dla uczestników Balu/osób dysponujących hasłem dostępu otrzymanym od Organizatorów - kliknij na ikonkę z albumem i wpisz nazwę użytkownika oraz hasło podane w e-mailu od Organizatora!

Album dla gości

REPORTAŻ Z XIII BALU DOBROCZYNNEGO ANNY I RAFAŁA DUTKIEWICZÓW

16 stycznia 2015r. - w Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się XIII Bal Dobroczynny Anny i Rafała Dutkiewiczów, którego organizatorem jest Fundacja Opieka i Troska. Miałam przyjemność pracować w zespole fotografów rejestrujących całe wydarzenie. Klikając na ikonkę obok, można zobaczyć mój krótki reportaż z Balu. Serdecznie zapraszam ! Dla zainteresowanych link do wydarzenia : www.baldobroczynny.pl

Album dla gości

GRAMY DLA MICHAŁA!

1 grudnia 2014r. - w Synagodze pod Białym Bocianem obył się wyjątkowy Koncert Charytatywny, zorganizowany przez Kasię Karpińską i Adama Lepkę - GRAMY DLA MICHAŁA ! Ich otwarte serca przyciągnęły wielu wspaniałych artystów, sponsorów oraz darczyńców, moje również. Jestem bardzo wzruszona, że mam w tej spontanicznej akcji swój udział. Poza reportażem fotograficznym, przygotowałam projekt plakatu, cegiełek i zaproszeń na Koncert. Ofiarowałam też na aukcję swoją certyfikowaną fotografię z limitowanej kolekcji, nagrodzoną na prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym - IPA 2009,USA, nazywanym Oscarami Fotografii. I jestem przeszczęśliwa, że została zakupiona za niebagatelną kwotę, która pomaga Michałowi w powrocie do zdrowia - Tak łatwo zostać Aniołem! Zobaczcie jaka wspaniała była energia na Koncercie i Aukcji!